(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-52342772-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

31. 7. 2017

V poslední době se v médiích objevují zprávy o manipulaci voleb a volebních procesů z mnoha částí naší planety. Nyní máte možnost, dohlédnout na demokratický průběh českých parlamentních voleb 2017 a zároveň si přivydělat. Staňte se členy okrskových volebních komisí!

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017 se uskuteční 20. a 21. října. Každá kandidující politická strana či hnutí má právo nominovat do okrskových volebních komisí své zástupce. Zapojte se do kontroly demokracie a zažijte volby trochu jinak!

Dostat se do okrskových volebních komisí se Zelenými je tak snadné!

Klikněte na tento odkaz

Zde vyplníte všechny potřebné údaje. Poté už jen počkáte, až vám dáme vědět! Následuje proškolení volebních komisí a samotná účast.

Výhodou účasti v okrskové volební komisi je fakt, že budete vždy u zdroje volebních informací. Nahlédnete pod pokličku volebních procesů a seznámíte se se zajímavými lidmi. Vítaným bonusem může být i odměna za práci, která se pohybuje kolem částky 1 300 Kč, přičemž předsedové a předsedkyně volebních komisí si vydělají ještě o nějakou tu stokorunu navíc.

Pokud je vám tedy více než 18 let a nejste-li současně i kandidáty, rozhodně se přihlaste. Čím dříve se zaregistrujete, tím větší máte šanci, že se dostanete do vámi preferovaného volebního okrsku.

Facebook