(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-52342772-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

5. 9. 2016

Žijeme Vysočinou neboli volební uskupení TOP 09 a Strany zelených na konci srpna zahájilo ostrou předvolební kampaň, jejímž cílem je zisk křesel v krajském zastupitelstvu, ale i zisk senátorského křesla pro našeho společného kandidáta Milana Koláře.

31. srpna bylo v Jihlavě otevřeno kontaktní centrum uskupení Žijeme Vysočinou. Nedaleko Horáckého divadla, na adrese Komenského 30, se přítomní zástupci médií seznámili s naším volebním programem. Kromě toho jsme představili nový web www.zijemevysocinou.cz, v němž voliči naleznou společný volební program pro krajské i senátní volby, představení kandidátů, fotogalerii či seznam míst, kde se s námi můžete ještě potkat.

Upozorňujete na dlouhodobě neřešené problémy? Jste naštvaní, že politici neřeší ožehavá témata? Pálí vás arogance a nicnedělání krajských úřadů? Využijte aplikaci Horký brambor. „V rámci našich webových stránek totiž spouštíme aplikaci Horký brambor, díky níž budou moci občané Vysočiny upozorňovat na potíže a problémy, které  je trápí, nebo jim komplikují život,“ připomíná novinku lídr kandidátky Žijeme Vysočinou – TOP 09 a Zelení Libor Honzárek.

Samotná předvolební kampaň začala 30. srpna, a sice předvolebním setkáním s občany na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě. Poté jste nás mohli vidět ve Žďáru nad Sázavou nebo v Jihlavě. Kromě toho jsme navštívili i Mlékárenské dny v Přibyslavi nebo Mrkvancovou pouť v Polné. Na těchto místech jste mohli podebatovat s našimi kandidáty do krajského zastupitelstva nebo s Milanem „Medvědem“ Kolářem, který je naším kandidátem na senátora v senátorském volebním obvodu č. 52.

předvolební kampaň2

Předvolební akce ale rozhodně nekončí, právě naopak. Naši kandidáti i předvolební tříkolky budou objíždět Kraj Vysočina křížem krážem. Již v úterý 20. září se uvidíme na Masarykově náměstí v Pelhřimově. Volební program vám rádi představíme i 24. září v Třebíči, kde zároveň proběhne setkání s europoslancem Jaromírem Štětinou. 28. září patří tradičnímu Svatováclavskému dětskému dni, který se uskuteční v Havlíčkově Brodě. Poté se ještě uvidíme v Přibyslavi, Třebíči či v Jihlavě.

A s jakým volebním programem vlastně vstupujeme do krajských voleb? „Ve volebním programu chceme zdůraznit podporu místních živnostníků, snahu o udržení nadaných mladých lidí, nebo efektivní rozvoj sociálních služeb,“ říká Hana Veronika Konvalinková, dvojka na kandidátce Žijeme Vysočinou. Kompletní volební program najdete na webu www.zijemevysocinou.cz

Facebook