(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-52342772-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

23. 10. 2017

Vážené voličky, Vážení voliči,

děkujeme Vám za podporu a za Váš hlas, který jste dali Zeleným.  Zelení v Kraji Vysočina obdrželi celkem 3 304 hlasů. Vašeho hlasu si nesmírně vážíme. Je pro nás závazkem, dál tvrdě pracovat a hájit zájmy lidí i přírody.

V roce 2018 nás čekají volby komunální a senátní, ale také mnohé další výzvy. Pokud nám chcete pomoci a hodnoty Zelených – tedy udržitelnost, svoboda, respekt ke druhým a solidarita – vám nejsou cizí, staňte se členy Zelených, anebo podpořte naše další fungování pravidelným finančním darem. Od vyhlášení volebních výsledků projevilo zájem o podporu nebo vstup do strany mnoho desítek z vás, což nám dává naději, že určitě bude lépe. Děkujeme vám a těšíme se na vás!

S přáním zdravé a zelené budoucnosti

Jiří Svoboda, 1. místopředseda KO Zelení v Kraji Vysočina

Facebook