(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-52342772-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

30. 9. 2020

Zbývá několik dní do krajských a senátních voleb 📩, čas kampaně se krátí ✂️. Během posledních dvou týdnů jsme Vám představili naše kandidáty a některé naše programové priority. Jak se v posledních dnech ukázalo na příkladu řeky Bečvy, poškozování životního prostředí je stálou hrozbou. Je nutné naši společnou Zemi ochraňovat, a to i proti technokratům 🧟‍♂️, jimiž se to v politických stranách jen hemží.
Máme několik dní k tomu, abychom zvážili, komu dát hlas. A nezapomeňme, letošní volby proběhnou ve speciálním režimu v důsledku epidemie covid-19 – už ve středu budou hlasovat lidé v karanténě. I Strana zelených Vás zve k letošním volbám.

Facebook