(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-52342772-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Ve svém životě se věnuji především knihám a textům – knihy připravuji k vydání a vlastně i prodávám, Díky knihám také vím, že život může mít mnoho podob a že jedna z nich je velmi silně spjata s prostředím, ve kterém každý den žijeme, ve kterém hovoříme s ostatními lidmi, zapojujeme se do společenského života atd. A prostředí je především příroda, příroda a člověk coby jedna z bytostí, která ji obývá.
Před přírodou se nemůžeme tvářit, že neexistuje. Přírodě musíme stále vycházet vstříc, pozorovat ji, kultivovat ji a zároveň se nebát být přírodou kultivován a pozorován. Proto jsem se také přidal ke Straně zelených – abych byl přírodě vždy nablízku.

Facebook