(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-52342772-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

hronova

Ing. Marie Hronová (* 1948) plní povinnosti pokladníka vo KO Vysočina a v ZO Jihlava. Je manažerka vzdělávání, zakládající členka Strany zelených, absolventka VUT v Brně.

Aktivity

práce „na volné noze“ jako manažerka vzdělávání v oblasti sociální péče

Zájmy

cestování, cyklistika, filmový klub, francouzština, divadlo, kočky

Názor

Celý život žiji v Jihlavě a mám toto město ráda. Využívám ale také možnosti cestovat; poznávání cizích zemí mě učí nadhledu. Svět je pestrý a chtěla bych, aby takový zůstal. Neplavu s proudem; svůj názor dokážu obhajovat, i když je menšinový. Nemyslím si, že všechno musí pořád růst, např. počet supermarketů v našem městě považuji za zcela dostačující. Nechci žádné další vybetonované plochy; škody páchané na přírodě k vyšší kvalitě života nepřispějí. Ohleduplný vztah k přírodě a vzájemná lidská solidarita a slušnost – to je to, co považuji za důležité.

Facebook